Podstawki pod laptopa – ranking 2021

Podstawki pod laptopa to już wręcz niezbędny element wyposażenia biurowego, czy też domowego stanowiska pracy. Wygodne, ergonomiczne ułożenie rąk, oraz wysokość ekranu znacznie poprawiają komfort pracy, a także nie są obojętne dla naszego zdrowia. Długotrwała praca w nieodpowiedniej pozycji może bowiem skutkować permanentnie powracającym bólem głowy, kręgów, czy rąk. Warto zatem zainwestować w dobrej jakości podstawkę pod laptopa, która nie tylko usprawni pracę, ale również pomoże nam zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Jeżeli nie wiecie jaką podstawkę wybrać, przedstawiamy aktualny ranking najlepszych podstawek pod laptopa.

Nr 5 – Mobilna podstawka pod laptop I-Spire Fellowes

Jeżeli zależy nam na wygodnej, łatwej w transporcie i gotowej do użycia w każdym miejscu i o każdej porze podstawce pod laptopa, to ten model będzie idealnym wyborem. Mobilna podstawa pod laptop I-Spire świetnie sprawdzi się do pracy w samolocie, pociągu, na biurku, lub na kolanach. Podstawa posiada antypoślizgową nakładkę, która stabilizuje sprzęt, cylindryczne podparcie zapewnia miękkie oraz stabilne podtrzymywanie laptopa na nogach, a szczeliny w podstawce zapewniają swobodny przepływ powietrza. Ten model podkładki może być używany z laptopami o maksymalnym rozmiarze monitora – 17 cali.

Nr 4 – Podstawka pod laptopa Plus Office Suite Fellowes

Ten model podstawy pod notebooka doskonale sprawdzi się w każdym biurze. Można go stosować z laptopem o maksymalnym rozmiarze monitora do 15 cali oraz do 5 kg. Podstawka gwarantuje ergonomiczne ustawienie monitora, dzięki aż 6 pozycjom nachylenia. Przednia krawędź podstawy posiada specjalną listwę stabilizującą laptopa, zapobiegającą jego zsuwaniu się. Cała podstawa stoi na stabilnych gumowych nóżkach. Dodatkowym atutem tego modelu są specjalne klipsy do utrzymywania dokumentów.

Nr 3. – Podstawka pod laptop Quick Lift I-Spire Fellowes

Pierwszą trojkę otwiera kompaktowa i bardzo funkcjonalna podstawa pod laptopa Quick Lift I-Spire, w kolorze białym od firmy Fellowes. Ten model może współpracować z laptopami o wielkości monitora do 17 cali. Dzięki temu, że podstawa składa się na płasko, bardzo łatwo ją przenosić, spokojnie zmieści się do torby na laptopa. Podstawa umożliwia korzystanie z zewnętrznej myszki i klawiatury. Na powierzchni podstawy znajdują się szczeliny, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Podstawka pod laptop Quick Lift Fellowes

Nr 2. – Podstawka pod laptop profesjonalna z USB Fellowes

Na drugim miejscu pojawiła się niezwykle funkcjonalna, profesjonalna podstawa z portami USB od firmy Fellowes. Jest to wyjątkowa, ruchoma podstawa, posiadająca aż 10 różnych kątów nachylenia. Najwyższa jakość wykonania oraz materiałów gwarantuje trwałość i bezproblemowe korzystanie z tego narzędzia. Ten model podstawy posiada aż 4 zintegrowane porty USB 2.0, które z pewnością przydadzą się do podłączenia przydatnych, biurowych urządzeń. Dodatkowa podpórka z klipsem, świetnie sprawdzi się do pracy z dokumentami. Podstawę możemy złożyć na płasko, dzięki czemu łatwo ją schować czy przetransportować.

Nr 1 Ultramobilna podstawka pod laptop FlatEs ErgoSafe®

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje podstawka pod laptop ErgoSafe FlatEs. Pracujesz raz w domu, później kilka dni w biurze lub u Klienta w innym mieście? Ta podstawka będzie idealna ze względu na niską wagę i wymiary po złożeniu. Weźmiesz ją z sobą wszędzie, gdzie potrzebujesz pracować na laptopie. Posiada 3 stopnie regulacji kąta nachylenia i stosowana jest do laptopów o przekątnej do 17 cali. Pierwsze miejsce dla ultramobilności!

Podstawka pod laptopa FlatEs ErgoSafe ergopoint.com.pl.jpg