Podstawki pod laptopa – ranking 2019

Podstawki pod laptopa to już wręcz niezbędny element wyposażenia biurowego, czy też domowego stanowiska pracy. Wygodne, ergonomiczne ułożenie rąk, oraz wysokość ekranu znacznie poprawiają komfort pracy, a także nie są obojętne dla naszego zdrowia. Długotrwała praca w nieodpowiedniej pozycji może bowiem skutkować permanentnie powracającym bólem głowy, kręgów, czy rąk. Warto zatem zainwestować w dobrej jakości podstawkę pod laptopa, która nie tylko usprawni pracę, ale również pomoże nam zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Jeżeli nie wiecie jaką podstawkę wybrać, przedstawiamy aktualny ranking najlepszych podstawek pod laptopa.

Nr 5 – Mobilna podstawa pod laptop I-Spire marki Fellows

Jeżeli zależy nam na wygodnej, łatwej w transporcie i gotowej do użycia w każdym miejscu i o każdej porze podstawce pod laptopa, to ten model będzie idealnym wyborem. Mobilna podstawa pod laptop I-Spire świetnie sprawdzi się do pracy w samolocie, pociągu, na biurku, lub na kolanach. Podstawa posiada antypoślizgową nakładkę, która stabilizuje sprzęt, cylindryczne podparcie zapewnia miękkie oraz stabilne podtrzymywanie laptopa na nogach, a szczeliny w podstawce zapewniają swobodny przepływ powietrza. Ten model podkładki może być używany z laptopami o maksymalnym rozmiarze monitora – 17 cali.

Nr 4 – Podstawa pod notebook Plus Office Suite marki Fellowes

Ten model podstawy pod notebooka doskonale sprawdzi się w każdym biurze. Można go stosować z laptopem o maksymalnym rozmiarze monitora do 15 cali oraz do 5 kg. Podstawka gwarantuje ergonomiczne ustawienie monitora, dzięki aż 6 pozycjom nachylenia. Przednia krawędź podstawy posiada specjalną listwę stabilizującą laptopa, zapobiegającą jego zsuwaniu się. Cała podstawa stoi na stabilnych gumowych nóżkach. Dodatkowym atutem tego modelu są specjalne klipsy do utrzymywania dokumentów.

Nr 3. – Podstawa pod laptop Quick Lift I-Spire

Pierwszą trojkę otwiera kompaktowa i bardzo funkcjonalna podstawa pod laptopa Quick Lift I-Spire, w kolorze białym od firmy Fellowes. Ten model może współpracować z laptopami o wielkości monitora do 17 cali. Dzięki temu, że podstawa składa się na płasko, bardzo łatwo ją przenosić, spokojnie zmieści się do torby na laptopa. Podstawa umożliwia korzystanie z zewnętrznej myszki i klawiatury. Na powierzchni podstawy znajdują się szczeliny, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Nr 2. – Podstawa pod laptop profesjonalna z USB Fellowes

Na drugim miejscu pojawiła się niezwykle funkcjonalna, profesjonalna podstawa z portami USB od firmy Fellowes. Jest to wyjątkowa, ruchoma podstawa, posiadająca aż 10 różnych kątów nachylenia. Najwyższa jakość wykonania oraz materiałów gwarantuje trwałość i bezproblemowe korzystanie z tego narzędzia. Ten model podstawy posiada aż 4 zintegrowane porty USB 2.0, które z pewnością przydadzą się do podłączenia przydatnych, biurowych urządzeń. Dodatkowa podpórka z klipsem, świetnie sprawdzi się do pracy z dokumentami. Podstawę możemy złożyć na płasko, dzięki czemu łatwo ją schować czy przetransportować.

Nr 1 Podstawa pod laptop multimedia Smart Suites Fellowes

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje multimedialna podstawka pod laptopa Smart Suites od firmy Fellowes. Model ten świetnie nadaje się zarówno do pracy w biurze, jak i w domu. Podstawkę możemy ustawić w 5 pozycjach wysokości od 114 do 270 mm, możemy również regulować kąt nachylenia od 0 do 45 stopni. Nowoczesna, multimedialna podstawka wyposażona jest w uchwyt na tablet z regulacją wysokości, ponadto znajdziemy na niej również poręczne klipsy na dokumenty. Podstawka posiada specjalne szczeliny, dbające o odpowiednią cyrkulację powietrza, natomiast wbudowane 4 porty USB 2.0 dają możliwość podłączenia niezbędnych w pracy urządzeń multimedialnych. Podstawkę możemy używać z laptopami o maksymalnym rozmiarze monitora 17 cali i maksymalnej wadze 6 kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *