Dobre samopoczucie w pracy

Dobre samopoczucie w pracy

W czasie tygodnia biuro nierzadko staje się naszym drugim domem. Wiele pracowników spędza tam właśnie połowę swojego dnia.

Często dzieje się również tak, że czas na krześle biurowym jest dłuższy od czasu spędzanego w łóżku. Z myślą o pracownikach należy odpowiednio zadbać o zdrowe miejsce pracy, dzięki czemu polepszy się nie tylko ich samopoczucie, ale również i efektywność.

Jak powinno wyglądać zdrowe miejsce pracy?

Firmy realizują wiele możliwości usprawnienia przestrzeni roboczej pracowników, zaczynając przede wszystkim od wyposażenia miejsca pracy w podnóżek biurowy czy ergonomiczne krzesło. Zdrowa pozycja to podstawa bardziej wydajnej pracy. Jeśli pracownik czuje się źle fizycznie na swoim miejscu, to jego praca również nie będzie dobra.

Ergonomia

Praca często bywa ciężarem, szczególnie bez mebli, które zapewniają odpowiedni komfort dla pracowników. Około 86% pracowników deklaruje, że to właśnie meble są podstawą odczuwania dyskomfortu w pracy. Często jednak poprawa jakości pracy pracowników odbywa się niewielkim kosztem, który sprowadza się jedynie do zakupu odpowiednich, ergonomicznych produktów.

2 odpowiedzi do “Dobre samopoczucie w pracy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *